Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Şirket haberleri
Ana sayfa

Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd

Çin Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Sertifikalar
Onlar bize bizim dondurucu üretim tam bir montaj hattı sağladınız.Onları böyle işler godrej bitkiler için önerilir.

—— Harmeet Singh

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd
factory photoes Fabrika fotolar Fabrika fotolar Fabrika fotolar Huadu Kinte sanayi bölgesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kinte
No. Çalışanları : 1500~2000
Yıllık satış : 40 Million-50 Million
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 90% - 100%

Çin Elektrikli cihazları Araştırma Enstitüsü, 1958 yılında kurulan Ltd. Şti (Guangzhou Kinte elektrik endüstriyel Co, Ltd), Çin Ulusal makine sanayi Corporation (SINOMACH için) ait. Bu 2.000'den fazla çalışanı ve profesyonel bilimsel ve teknik personel hesap için toplam personel sayısının % 70'den fazlası var. Yarısından fazlası bir yüzyıl geliştirme, CEI-KINTE sadece 3 bazlar, 600 mu alanları ve 280.000 metrekare inşaat alanına sahip ama aynı zamanda vücudu R&D, ulusal test ve Teknoloji endüstrisi ayarlar bir Ulusal İnovasyon Girişimi olmak için büyüdü.
CEI-KINTE Merkezi R & D Enstitüsü, devlet anahtar laboratuvar, uluslararası işbirliği Bankası ve benzeri dahil olmak üzere 9 devlet düzeyinde bilim ve teknoloji araştırma ve geliştirme platformlar vardır. Devlet anahtar laboratuvar, çevresel adaptasyon için endüstriyel ürünler (EAS) çevre uyarlanabilir teknoloji sanayi ürünlerinin ilk yerli ulusal araştırma kurumudur. Bu önde gelen teknoloji otomotiv ayrışma teknik çözüm, elektrik ve elektrik ürünleri tüm yaşam kalite kontrol, Rüzgar enerji donanımları çevre başarısızlık teknik çözüm vb. yönleriyle güçlüdür. Aile içi boş bir dizi teknik başarıları doldurdunuz mu
Ulusal test Bankası (Vkan sertifika ve test Co, Ltd, CVC), CEI, iştiraki şirketin en geniş yetenekleri ve Asya iş kapsamı ile en büyük elektrik ve elektrik test organizasyonu ve fazla 38 ekonomiler ABD ve İngiltere'de test veri değişimi kabul alan gibi test kuruluşlardan birlikte çalışır. Bu arada, CVC da bir araştırma ve eşyaları elektrikli ev aletleri için ilgili standartlar her türlü ayar bölümü geliştirmek.
CEI-KINTE teknolojik sanayi tabanının Huadu Guangzhou bölgesi içinde yer alır ve profesyonel meşgul geliştirme, üretim ve satış ve ev aletleri gibi yüksek teknoloji ürünleri genel fabrika tasarımı/montaj hattı/üretim makinaları/R&D hizmet ve kalıp/test cihazları, uyarma sistemi, özel güç kaynağı equipment、electromagnetism test equipment、production hattı toz kaplama ve boya kaplama, toz boya, boya kaplama ve polyester reçine.
Geç 1980'den beri bir ev aletleri üretim ekipmanları ve R&D hizmet ve kalıp Çin, en büyük tedarikçisi olarak CEI-KINTE araştırma için tasarlama ve ekipman çeşitli üretim ve ayrıca ilgili teknik servis sağlama ithaf. Müşterilerimiz yaygın Asya, Avrupa, Amerika, Afrika ve diğer ülkeler veya bölgeler vardır. 1990'ların sonunda CEI-KINTE tanınmış Japon şirketi "Ohnishi Netsugaku Co, Ltd" ile yakın teknik işbirliği kurmuştur.
"Ayrıntılar yapar klasikleri, kalite elde geleceği", yönetim fikri CEI kalarak ülkeler, sanayi, işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için kendi sorumluluğu hep". Aynı zamanda CEI taahhütler için birlikte araştırma ve teknolojik ve piyasa, uluslararası ve yurt içi R&D yüksek-yetenek insanlar toplar, öğrenir ve uygulanan R&D modu yeniliklerin, araştırıyor ve araştırma uluslararası iş teşvik. Şimdiye kadar CEI organizatörü, Organizatör ve Ulusal stratejik, ileriye dönük, temel uygulamalı araştırma taşıma sürecinde faili olmak sadece bir şeydi ama var Ayrıca un yerine uygulamalı araştırma Enstitüleri dünya ile ilgili alanlarda ulusal ve herhangi bir zamanda olmak Elektronik Sanayi.

Çin Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd şirket Profili 1

İletişim bilgileri
Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Joe Zhao

Tel: 86-18688892801

Faks: 86-20-86985656

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)